Difference between revisions of "Фонтны алдаа шалгах"
From Mongol
m |
m (→Хүснэгт) |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! | + | ! Уникод текст !! Зөв харагдах байдлын зураг !! Feature !! Байти/Унискрайб !! МонголСкрипт/Унискрайп !! Байтй/ААТ |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 4 | + | | 3 || 4 || rlig11, calt88 гэх мэт || <span style="color:Green">'''PASS'''</span> || <span style="color:Red">'''FAIL'''</span> || <span style="color:Green">'''PASS'''</span> |
|- | |- | ||
| − | | | + | | a || b || c || d || e || f |
|} | |} | ||
Revision as of 15:04, 2 September 2010
Хүснэгт
| Уникод текст | Зөв харагдах байдлын зураг | Feature | Байти/Унискрайб | МонголСкрипт/Унискрайп | Байтй/ААТ |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 4 | rlig11, calt88 гэх мэт | PASS | FAIL | PASS |
| a | b | c | d | e | f |